کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از وب سایت، اپلیکیشن و پلتفرم مانامو را دارند، لازم است متن قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت نمایند. ورود کاربران به وب سایت و اپلیکیشن مانامو و اقدام به عضویت ، ایجاد پروفایل شخصی، خرید اشتراک، افزایش امتیاز و سایر خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن ها است.

توجه داشته باشید قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییرات در همین صفحه به روز رسانی می شود از این رو، مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربر است.

- اپلیکیشن، سایت و پلتفرم مانامو: منظور www.manamo.ir و سایر دامنه های زیر مجموعه ی این دامنه می باشد.

- مانامو ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای استفاده از امکانات وب سایت و اپلیکیشن اطلاعاتی را شامل شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی بهتری را به مشتریان خود ارائه دهد.

- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، شماره تلفن همراه، ایمیل و رمز عبور ، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

- برخورداری از خدمات، آموزش ها و جوایز پلتفرم مانامو منوط به رعایت تمامی بند های بخش قوانین و مقررات می باشد.

- هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در پلتفرم مانامو می باشد.

- به منظور استفاده از اپلیکیشن مانامو ثبت نام می بایست در گوشی موبایل و یا تبلت صورت پذیرد و استفاده از شبیه ساز ها قابل قبول نمی باشد.

- به منظور استفاده از اپلیکیشن مانامو با هر گوشی تنها می بایست یک اکانت ثبت نام شده باشد.

- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری در وب سایت و اپلیکیشن مانامو انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.

- پس از عضویت کاربر در شبکه های اجتماعی مانامو و دریافت امتیاز چنانچه از عضویت انصراف داده شود به میزان 1000 امتیاز از کاربر کسر خواهد شد.

- کاربران با ورود و یا عضویت در پلتفرم مانامو متعهد می شوند که فقط برای مدت کوتاه مورد توافق، بر مبنای هزینه پرداخت شده توسط کاربر، حق و اجازه استفاده از خدمات و آموزش های به اشتراک گذاشته شده در آن، از طرف مانامو و شرکت مرتبط با آن به ایشان داده شده است. مالک اصلی و رسمی تمام حقوق مادی و معنوی وبسایت، اپلیکیشن، پلتفرم، محتوای آن، دوره های آموزشی، آزمون ها و ارزیابی ها، ویدئوها، متن های آموزشی، ابزارهای آموزشی، اطلاعات داخل سایت و اپلیکیشن ، حق امتیاز، حق ثبت اختراع، علامت تجاری مانامو، روش ها، تکنیک ها و تکنولوژی های مورد استفاده در وبسایت و اپلیکیشن همگی متعلق به شرکت همراه سامانه پردیس و مانامو می باشد. شما و کلیه کاربران عضو و غیر عضو تعهد می نمایید که حق استفاده غیرقانونی و خلاف مقررات مانامو و همینطور دانلود، فروش، توزيع، كپي، انتقال، نمايش عمومي، انتشار، ويرايش، اصلاح موارد فوق و يا ايجاد آثار مشتق شده را نخواهید داشت.

- کاربران اینترنتی عضو و غیر عضو و کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی، حق استفاده بدون مجوز از امکانات و خدمات وبسایت و اپلیکیشن مانامو را تحت هیچ شرایط و عنوانی نداشته و در صورت استفاده غیرقانونی از هریک از موارد مذکور در بند 1 ماده 7؛ حق هرگونه پیگرد قانونی برای شرکت محفوظ بوده و سوء استفاده کننده مجبور به جبران تمام ضرر و زیان های مادی و معنوی می باشد.

- برخی از محصولات، محتواها، دوره ها، وبینارها، آزمون ها، و خدمات ارائه شده توسط مانامو با همکاری سایر شرکت ها، اشخاص، دانشگاه ها و موسسات داخلی و خارجی و با عقد قرارداد دو جانبه در اختیار کاربران وبسایت و اپلیکیشن قرار می گیرد. تمام حقوق مادی و معنوی این محصولات و خدمات برای شرکت اصلی طرف قرارداد و همینطور مانامو و شرکت مربوطه محفوظ می باشد و در صورت استفاده بدون مجوز از آن ها، سوء استفاده کننده طبق قوانین و حقوق مالکیت معنوی ایران و قوانین بین المللی تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

- مانامو یک موسسه آموزشی نبوده و در نتیجه خدمات آموزشی ارایه نمی نماید؛ بلکه تنها با ایجاد یک سامانه آنلاین، امکان به اشتراک گذاری دوره های آموزشی طراحی شده توسط دانشگاه ها، موسسات آموزشی و اساتید داخلی و خارجی را فراهم می نماید.

- قوانین ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهد بود.